Competitie 2018

 

Competitieteams voorjaar 2018

ZATERDAG

Ruurlo 1
Gemengd 17+, eerste klasse
Petra Brinkerink
Roel Wildeboer
Bob Brinkerink
Martine van Zijtveld-Nijsten
Jacquelien Wiegerinck

Ruurlo 1
Heren 35+, tweede klasse
Alfons Schuurman
Marcel Vreeman
Geert ter Haar
Jan Koster
Erik van Zijtveld
Bas Brinkerink
Pieter Alberts

Ruurlo 2
Heren 17+, derde klasse
Johan van de Heuvel
Maarten Dullaert
Michiel Schouten
Mark Gudden
Bart Wassink
Maarten Schneider

ZATERDAG

Ruurlo 1
Heren 17+, tweede klasse
Geert Brinkerink
Rene Ruesink
Mark Spenkeler
Stijn Koolschijn
Cas Brinkerink
Reservespelers:
Erik-Jan Kuen
Timon Alberts

Ruurlo 1
Dames dubbel 17+, tweede klasse
Angeliek Schierholz
Sandra van de Brink
Hettie Moezelaar
Rita Leussink
Wilma Leussink
Sabine Kasteel
Ellen van Aesh

VRIJDAG

Ruurlo 1
Gemengd dubbel 17+, tweede klasse
Jeannette ter Haar
Carolien Groot Zevert
Mascha Warnshuis
Arne Jan Vos
Simon Coerts
Reserve:
Johan van de Heuvel

Ruurlo 3
Gemengd dubbel 17+, derde klasse
Bert van Zijtveld 
Jurgen Verheijen
Martijn ten Broeke
Dennis Hilverink
Lisette Janssen
Monique Oltvoort
Marieke Brands

Ruurlo 5
Gemengd dubbel 17+, derde klasse
Eddy Hogevonder
Monique Meijer
Anneke Hof
Alma Water
Diny Laarman,
Herbert Kreunen
Enrico Kock

VRIJDAG

Ruurlo 2
Gemengd dubbel 17+, tweede klasse
Lynn Schroer
Gerlien de Haan
Rik Schroer
Wesley Heilig
David Bressers
Mandy ter Maat

Ruurlo 4
Gemengd dubbel 17+, derde klasse
Arthur Peppinck
Coen Nieuwenhuis
Jan Henk Temmink
Rita Leussink
Janny Everts
Sanne van Tuijl

Reservespeler:
Willem Hasselo

DINSDAG

Ruurlo 1
Dames dubbel, tweede klasse
Ria Groen
Jannie Willemsen
Dinie Ras
Riky Ligtenbarg
Gerrie Wijnbergen
Brigitte Bruggeman
Loes Kappers

 

JEUGD

Ruurlo 1
Mix 11 t/m 17, tweede klasse
Bo Brugman
Betteke van Delft
Lotte Jansen
Quirine van Lookeren Campagne
Juliët Nieuwenhuis
Silas de Graaf
Thom Lötters
Joep Spenkelink

Ruurlo 2
Mix 11 t/m 17, tweede klasse
Christopher van Gaalen
Lukkas Hukker
Luka Scheffer
Femke Hogevonder
Marèl Kempers
Fleur Schneider

JEUGD

Ruurlo 1
Jongens 11 t/m 17, tweede klasse
Roy Buitink
Derk Schouten
Jesco Verheijen
Brett Verheijen
Brend Warnshuis
Stan Warnshuis

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

0573 – 45 22 78

T.V. Ruurlo

Loolaan 94
7261 HV Ruurlo
Nederland